Datum: 11.07.2017

Vložil: Horákovi

Titulek: Králíček Eda

S naším králíčkem jsme absolvovali několik návštěv na "renomovaných" veterinárních klinikách v Hradci Králové. V té první po neustálém zabrušování zoubků, kdy náš králíček byl více v přepravce a na cestě k lékaři než doma jsme lékaře změnili a dostali jsme se na další "renomovanou"kliniku. A opět neustálé cesty k lékaři píchání injekcí, rentgeny. Bylo mě už našeho Edy moc líto a tak jsem řekla DOST, nechci aby byl neustále ve stresu a my všichni také. Eda jedl, běhal a injekce se mě tedy zdály zcela zbytečné. Na další návštěvu jsme již nešli.Nastal nám ale po 3 měsících problém se zoubkem a našli jsme si paní doktorku Kolářovou s hrůzou co nás a Edu zase čeká. Byli jsme velice mile překvapeni profesionalitou a chováním paní doktorky, jak k nám ,tak k našemu králíčkovi. Bez problémů a velice rychle Edu zbavila problému se zoubkem o všem si v klidu s námi pohovořila a já se pomalu štípala zda nejsem ve snu. Po jejím zákroku již další injekce, rentgeny a jiné nebylo třeba.
S přístupem paní doktorky, věřte, se dnes již málo setkáte a to nejen na veterinární klinice. Co by za takovýto přístup dal lidský pacient!!!
Chcete-li mít Vaše zvířátko zdravé, pečlivě a profesionálně ošetřené, a i Vy se cítit spokojen, tak všem vřele doporučuji paní doktorku a věřte, že vím o čem píšu

Přidat nový příspěvek