Kniha návštěv

Návštěvní kniha

Datum: 14.07.2020

Vložil: WaymnCync

Titulek: gaisseEnhasia vghgv

creditkarma [url=https://creditscorewww.com/ ]free credit score karma [/url] check my credit report credit bureau reports

Datum: 01.04.2020

Vložil: Vaňurová

Titulek: Poděkování

Mockrát děkuji paní doktorce za celou rodinu a hlavně našeho vestíka Olinku, několikrát nám moc pomohla a vše vždy proběhlo v největším pořádku. Jsme rádi, že existuje veterinární ordinace Háječek v Hradci Králivé. Doporučujeme!!

Datum: 19.01.2018

Vložil: Hartmanová

Titulek: operace

Děkuji touto cestou paní doktorce,za perfektní a náročnou operaci mé fenky.Přijala nás po pracovní době,po operaci nás hned kontaktovala a vše vysvětlila o jaký rozsáhlí zákrok šel.Nechala si fenku do rána na pozorování a ráno my jí s ochotou přivezla domů.Ještě jednou děkuji paní doktorce za její přístup k pacientům a páníčkům,je velmi pečlivá,vše vysvětlí,poradí.

Paní doktorku vřele doporučuji :)

Datum: 11.07.2017

Vložil: Horákovi

Titulek: Králíček Eda

S naším králíčkem jsme absolvovali několik návštěv na "renomovaných" veterinárních klinikách v Hradci Králové. V té první po neustálém zabrušování zoubků, kdy náš králíček byl více v přepravce a na cestě k lékaři než doma jsme lékaře změnili a dostali jsme se na další "renomovanou"kliniku. A opět neustálé cesty k lékaři píchání injekcí, rentgeny. Bylo mě už našeho Edy moc líto a tak jsem řekla DOST, nechci aby byl neustále ve stresu a my všichni také. Eda jedl, běhal a injekce se mě tedy zdály zcela zbytečné. Na další návštěvu jsme již nešli.Nastal nám ale po 3 měsících problém se zoubkem a našli jsme si paní doktorku Kolářovou s hrůzou co nás a Edu zase čeká. Byli jsme velice mile překvapeni profesionalitou a chováním paní doktorky, jak k nám ,tak k našemu králíčkovi. Bez problémů a velice rychle Edu zbavila problému se zoubkem o všem si v klidu s námi pohovořila a já se pomalu štípala zda nejsem ve snu. Po jejím zákroku již další injekce, rentgeny a jiné nebylo třeba.
S přístupem paní doktorky, věřte, se dnes již málo setkáte a to nejen na veterinární klinice. Co by za takovýto přístup dal lidský pacient!!!
Chcete-li mít Vaše zvířátko zdravé, pečlivě a profesionálně ošetřené, a i Vy se cítit spokojen, tak všem vřele doporučuji paní doktorku a věřte, že vím o čem píšu

Datum: 05.05.2017

Vložil: Horakova z HK

Titulek: problematicke zoubky

Dobry den ,muj kralicek ma od mala velmi problematicky chrup.za 3 roky trapeni a zkusenostmi z jinych veterinarnich klinik,mohu rici ,ze zkusenost s pani doktorkou Kolarovou je prijemna az dechberouci.Jsme s jejimi sluzbami velice spokojeni,lidsky pristup,profesialita

Datum: 09.02.2017

Vložil: Staňková

Titulek: pochvala


Chválím paní doktorku za její přístup jak ke zvířecím pacientům, ale i k jejich majitelúm. Vše dobře a trpělivě vysvětlí a její odbornost je na vysoké úrovni.


Veterinu Háječek doporučujeme !!!!

Datum: 03.05.2016

Vložil: MuDr. Košťál

Titulek: mikeš

"</p><b>ok</b>

Datum: 03.05.2016

Vložil: MuDr. Košťál

Titulek: mikeš

"><b>vše v pořádku</b>

Datum: 10.10.2014

Vložil: Petr Korol -HK

Titulek: Kytina a Prcek

Moc děkuji vážené paní Doktorce za vlídný a láskyplný přístup, ke zvířatům a jejich problémům.
Paní doktorka je velmi vzdělaná a erudovaná s bohatou klinickou praxí.

Můžu jen doporučit a poděkovat za péči o naše kočičky !

Datum: 04.09.2013

Vložil: Rodina kocoura Klementa

Titulek: Chválíme a doporučujeme :-)

Přístup paní doktorky ke zvířecím pacientům a majitelům je vzorný. Všichni jsme spokojeni a máme k ní plnou důvěru. Pečlivost, ochota vše vysvětlit a najít optimální řešení je pro nás opravdu důležitá.

Jsme všichni spokojeni !

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek