Ordinační hodiny

Upozornění:


Vážení klienti!

Vzhledem k současné situaci v souvislosti s nebezpečím šíření Koronaviru Vás žádám o pečlivé uvážení nutnosti návštěvy naší veterinární ordinace. Zatím nepodléháme nařízení o uzavření provozovny, ale je nám doporučeno omezit provoz pouze na akutní případy.

Ordinace bude nadále otevřena dle běžných ordinačních hodin. Preventivní úkony na čas odložte. Pokud by se vás více sešlo v čekárně, využijte možnost čekání venku u nás na dvoře a udržujte mezi sebou vzdálenost doporučené 2m. V čekárně je desinfekce, prosím, použijte ji nastříkáním na své ruce.

Důrazně apeluji na všechny lidi, kteří vykazují jakékoli příznaky respiračního onemocnění, aby zůstali doma a léčili se. Pokud jste nemocní a Vaše zvíře také potřebuje nutně akutní ošetření, musí s ním přijít někdo zdravý, požádejte příbuzné či přátelé o pomoc a předem telefonicky jejich návštěvu domluvte! Prosím také klienty, kteří mají cestovatelskou anamnézu případně byli v kontaktu s někým, kdo už se mohl s někým nemocným setkat, aby teď opravdu svoji návštěvu u nás odložili minimálně o dva týdny. U nás jsme zatím všichni zdraví a nikde jsme necestovali.

Vaše zvířátka nejsou zdrojem nákazy pro lidi a zatím se neprokázalo, že je nemoc přenosná z lidí na zvířata, přesto pokud onemocníte, požádejte raději někoho z blízkých, ať převezme péči o Vašeho mazlíčka.

Chraňte sebe a chraňte i ostatní! Dodržujte ochranná opatření. Myjte si ruce, jezte ovoce, posilujte svoji imunitu a využijte zvolnění tempa k nastolení psychické pohody. Všem Vám moc přeji pevné zdraví a ať je to co nejdříve za námi!! Hodně štěstí!!

 

Po domluvě možnost návštěvy a ošetření u Vás doma.

Ordinační doba

Pondělí      9-12    18-20

Úterý          9-12    17:30 -19

Středa        9-12    výjezdy, operace

Čtvrtek        9-12    17:30 -19

Pátek          9-12    14-16

Operační zákroky provádíme po předchozím objednání Po-Čt od 12h, případně se lze dohodnout eventuelně o víkendu.