Zajímavé případy

Sledujte na :

 

https://www.facebook.com/veterinahajecek

Vážení klienti,

Rádi bychom vás informovali o novém přípravku proti klíšťatům a blechám, který jsme právě začali prodávat na našem pracovišti.

Tato novinka představuje opravdový průlom v ochraně před klíšťaty a blechami vyskytujícími se v České republice.

Po aplikaci přípravku, který je ve formě tablety – pamlsku bude Váš psí kamarád chráněn proti klíšťatům i blechám po dobu 12 týdnů.

Navíc všechna klíšťata i blechy, které se pokusí psa napadnout zahynou do 8 resp. 12 hodin. Váš pes tak bude velmi dobře chráněn před infekcí boreliózy, babesiózy a jinými onemocněními, která jsou přenášena, zejména klíšťaty.

Vzhledem k tomu, že se jedná o ochucené tablety, které jsou pro psy velmi atraktivní a které jsou tak zvířetem ochotně přijímány, bude jejich aplikace radostí pro Vás i Vašeho mazlíčka.

Tablety jsou velmi bezpečné, lze je použít u psů od 2kg a 8 týdnů věku psa. Jistě oceníte možnost použití u březích a kojících fen i u psů v reprodukci stejně tak u kolií a koliím podobných plemen.

Tato novinka funguje zevnitř. Na povrch pokožky Vašeho psa se tedy účinná látka vůbec nedostane a Vaše domácnost tak nebude zatěžována insekticidem na povrchu psa podobně, jak je tomu u jiných preparátů. Se psem si tak budete moci Vy i Vaše děti bez obav hrát a to i ve vodě.

Věříme, že Vás naše novinka osloví a přidáte se k řadě klientů, kteří si již tyto tablety pro své miláčky zakoupili.

S pozdravem tým Veterinární ordinace Háječek